Безкоштовна доставка
Зателефонувати
ru | ua
(099) 490-51-05
(098) 032-58-22
Режим роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб - з 10:00 до 15:00
Нд -вихідний
 

Ванни з гідромасажем

Гідромасажні ванни для сучасної людини поняття не нове і практично кожна людина хоча б раз відчувала на собі приємність і корисність цієї процедури. Зараз під час швидкого прогресу у виробництві, гідромасажна ванна вже не є чимось недоступним. На ринку представлені ванни з гідромасажем різних класів і виробників і буквально кожна людина  може дозволити собі придбати таку ванну.

Як вибрати гідромасажну ванну?

Перед тим як вибрати ванну з гідромасажем слід, в першу чергу визначитися з комплектацією. Найпростіший і не дорогий варіант, це ванна тільки з гідромасажними форсунками, розташованими в районі спини, ніг та тіла. Така система допоможе розслабитися і зняти втому. Трохи дорожчою буде модель з гідро та аеро масажем, така система включає в себе не тільки гідро форсунки по периметру ванни, але ще і аеро форсунки на дні ванни, які створюють ефект «шампанського» і мають заспокійливу дію. Це основні складові гідромасажних ванн, при цьому набір опцій можна розширити по максимуму, виходячи з Ваших потреб і побажань.

Зараз можна купити ванну з гідромасажем вже готову до установки та підключення з конкретним набором опцій, та так само можна замовити врізку гідромасажною системи в вподобану ванну, при цьому Ви можете вибрати ті опції, які потрібні саме Вам.

В інтернет-магазині «душик», в Києві купити ванну з гідромасажем можна як в першому, так і в другому варіанті. Якщо Ви вибрали варіант з врізкою Австрійської гідромасажною системи Koller Pool, потрібно розраховувати на 7 - 14 днів для виконання робіт по врізці.

Менеджери магазину Dushik.com.ua, будуть раді допомогти у виборі і дати максимально повну консультацію з питання придбання ванни з гідромасажем.