Безкоштовна доставка
Зателефонувати
5555
ru | ua
(099) 490-51-05
(098) 032-58-22
Режим роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб - з 10:00 до 15:00
Нд -вихідний
 

Комплекти сантехніки


Пропонуємо придбати комплекти сантехніки: за вигідною ціною, економно за часом і естетично за кінцевим результатом? Наш магазин підготував набори різної комплектації.

  Увага! Будь-який комплект може бути переглянутий і переукомплектований під ваші потреби *

Реальна економія до 30%

* - з відповідним коригуванням ціни.

Останні переглянуті

Готові комплекти сантехніки & ndash; все потрібне відразу і за доступною ціною!

Втомилися шукати оптимальний змішувач до раковини і душовий гарнітур до ванни? Подивіться складені фахівцями « душік » набори, в них вироби ідеально підібрані по: & nbsp;

  • сумісності розмірів і технічних вимог;
  • стилістичної сполучуваності;
  • зручності користування;
  • функціоналу.

Купуючи сантехніку комплектом, ви не витрачаєте час на вибір і при цьому отримуєте хорошу знижку. І, що також дуже важливо, отримуєте впевненість у повній сумісності, якій складно домогтися при самостійному підборі предметів. Економія часу колосальна & ndash; так як вибір всіляких сантехнічних виробів і комплектуючих до них на ринку зараз дуже великий, йдуть місяці, щоб все переглянути і з'єднати в один ансамбль.

При купівлі комплекту сантехніки реальна економія до 30%

Саме стільки ви переплатите, якщо будете купувати все елементи по-окремо. Наш магазин пропонує набори від 2 до 5 предметів, вони підібрані за серіями і стилю і складені з урахуванням нинішніх потреб до оснащення ванної кімнати або кухонного миття.

Купуючи сантехніку комплектом, ви економите час і гроші & ndash; це аксіома, з якої погодиться кожен, хто пробував підбирати змішувачі, шланги, лійку до ванни або душової кабіни, намагаючись створити гармонійний ансамбль. Приходьте в Києві в « душік » за потрібне комплектом, замовляйте недорого онлайн, зберігши ресурси на інші важливі речі свого життя!Profiling Summary Report (Time: 0.14845s, Memory: 15,625KB)
Procedure Count Total (s) Avg. (s) Min. (s) Max. (s)
filterProfile 1 0.00804 0.00804 0.00804 0.00804