Безкоштовна доставка
Зателефонувати
5555
ru | ua
(099) 490-51-05
(098) 032-58-22
Режим роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб - з 10:00 до 15:00
Нд -вихідний
 

Ravak - сантехніка на яку можна покластися


Успіхом компанії є повна орієнтація на клієнта, основними критеріями вважається надійність, практичність, зручність у поєднанні з оригінальним авторським дизайном. Однією з успішних відмінностей від конкурентів можна вважати концепції для ванних кімнат:

душові кабіни

Ванни

Умивальники

Меблі для ванної кімнати

Змішувачі та аксесуари

Всі ці товари виконані в одному стилі та дизайні.

Ванни Ravak Гідромасажні системи Ravak Душові двері Ravak Душові кабіни Ravak Піддон для душової кабіни Ravak

Змішувачі для біде Ravak Змішувачі для ванни Ravak Змішувачі для душу Ravak Змішувачі для кухні Ravak Змішувачі для умивальника Ravak

Меблі для ванної кімнати Ravak Умивальники Ravak Унітази Ravak Аксесуари для ванної кімнати Ravak

 

Вироби Ravak можна зустріти у багатьох громадських місцях, зокрема відомих готелях світу, продукція експортується до більш ніж 50 країн. У розробці виробів з компанією співпрацюють відомі дизайнери, створюючи унікальний продукт, що поєднує оригінальні форми з практичністю та функціональністю. В виробництві застосовуються найсучасніші технології, та тільки якісні матеріали.

Як правильно вибрати ванну?

При виробництві ванн компаніє Ravak використовується технологія вертикального нагріву акрилових листів, що дає можливість отримати ідеальні форми, використовується найякісніший литий акрил (РММА), який чудово зберігає форму і має відмінну стійкість.

З 2008 року компанія виготовляє профілі у власному гальванічному цеху, забезпечуючи повний процес контролю якості. Поверхня скла при виробництві душових кабін та шторок для ванни обробляється за допомогою технології Anticalc, за допомогою якого на поверхні скла утворюється невидимий захист, що відштовхує воду.

Піддони та умивальники виготовляються з дуже міцного композиційного матеріалу, це суміш меленого доломіту та смоли. Перевагою таких виробів є міцність, рівність поверхні, різноманітність форм.

Компанія Ravak вже більше двадцяти років виробляє вироби для ванної кімнати, постійно удосконалюючись, йдучи в ногу відповідно до тенденцій моди, репутація компанії є найважливішим аспектом, у виробництві використовуються найкращі матеріали і підкріплюється це гарантією до 10 років.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Успехом компании является полная ориентация на клиента, основными критериями считается надёжность, практичность, удобство в сочетании с оригинальным авторским дизайном. Одним из успешных отличий от конкурентов можно считать концепции для ванных комнат, которые в себя:

  • душевые кабины
  • Ванны
  • Умывальники
  • Мебель для ванной комнаты
  • Смесители и аксессуары

Все эти товары выполнены в одном стиле и дизайне.

Ванны Ravak Гидромассажные системы Ravak Душевые двери Ravak Душевые кабины Ravak Поддон для душевой кабины Ravak Смесители для биде Ravak Смесители для ванны Ravak Смесители для душа Ravak Смесители для кухни Ravak Смесители для умывальника Ravak Тумбы под умывальник Ravak Умывальники Ravak Шторки для ванной Ravak

Изделия Ravak можно встретить во многих общественных местах, в частности известных отелях мира, продукция экспортируется в более чем 50 стран. В разработке изделий с компанией сотрудничают известные дизайнеры, создавая уникальный продукт, сочетающий оригинальные формы с практичностью и функциональностью. В производстве применяются самые современные технологии , и только качественные материалы.

Советуем почитать: Как правильно выбрать ванну 

При производстве ванн используется технология вертикального нагрева акриловых листов, что дает возможность получить идеальные формы, используется самый качественный литой акрил (РММА), который прекрасно сохраняет форму, и имеет отличную износостойкость.

С 2008 года компания производит профиля в собственном гальваническом цеху, обеспечивая полный процесс контроля качества. Поверхность стекол при производстве душевых кабин и шторок для ванны обрабатывается с помощью технологии Anticalc, при помощи которого на поверхности стекла образуется невидимая защита , отталкивающая воду.

Поддоны и умывальники изготавливаются из очень прочного композиционного материала , это смесь молотого доломита и смолы. Преимуществом таких изделий, является прочность, ровность поверхности, разнообразие форм.

Компания Ravak уже более двадцати лет производит изделия для ванной комнаты постоянно усовершенствуясь, идя в ногу в соответствии с тенденциями моды, репутация компании является самым важным аспектом, в производстве используются лучшие материалы и подкрепляется это гарантией до 10 лет.