Безкоштовна доставка
Зателефонувати
ru | ua
(099) 490-51-05
(098) 032-58-22
Режим роботи:
Пн - Пт з 10:00 до 18:00
Сб - з 10:00 до 15:00
Нд -вихідний
 

Radaway - сантехніка з індивідуальним підходом


Географія постачання продукції Radaway охоплює країни Балтії, сусідні держави Східної Європи, такі як Чехія, Словаччина, Румунія та Угорщина, успішно конкурує виробник зі знаменитими західноєвропейськими брендами на території Німеччини та Італії, завойовує ринок Росії, Білорусії та України.

Душові кабіни Radaway Душові піддони Radaway Душові двері Radaway

Шторки для ванни Radaway Акрилові ванни Radaway Сифони Radaway

Головний напрямок роботи компанії – виробництво якісних душових кабін. У перелік продукції, що поставляється на ринок, входять:

душові кабіни та перегородки Radaway;

душові двері та піддони;

акрилові ванни та сифони.

Основною ідеєю продукції Radaway є індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта, спрямований на оптимальне використання обмеженого простору ванної кімнати. Разом з тим, органічне поєднання сучасних технологічних нововведень та привабливих дизайнерських рішень дозволяє компанії створювати продукцію, яка відрізняється не тільки винятковою практичністю, а й естетично виглядає у будь-якому інтер'єрі.

Radaway сантехнічне обладнання

Кожна одиниця продукції Radaway – сучасне, інноваційне сантехнічне обладнання, результат впровадження у виробництво нових матеріалів та технологій. Це дозволяє компанії пропонувати споживачеві продукт із відмінним співвідношенням ціни та якості. Як результат - стабільно високі популярність та попит на вироби Radaway та лідерство компанії в ніші продукції середнього цінового діапазону.

Особлива увага при виготовленні всього асортименту продукції приділяється не лише якості, а й безпеці застосування обладнання, матеріалів та комплектуючих. Саме з цією метою на виробничих потужностях компанії розгорнуто ефективну систему всебічного контролю, а кожна одиниця продукції, включаючи всі деталі із загартованого скла, проходить жорстку перевірку та тестування у випробувальних боксах. Це дозволило Radaway отримати всі обов'язкові у Європі сертифікати.

Компанія не обмежує сферу своїх інтересів виробничою діяльністю. Продаж продукції здійснюється розгалуженою структурою, що включає дочірні підприємства Radaway, а також сертифіковані дилерські компанії. Завдяки такому підходу покупці отримують професійне обслуговування Радавей (Польща) буквально на всіх етапах, від всебічних консультацій у процесі вибору, до гарантійного та сервісного обслуговування та доставки запасних частин у процесі експлуатації.

Крім того, практично кожен потенційний клієнт може розраховувати на виконання замовлення за індивідуальними вимогами, якщо у торгових точках Стандартне представлене душове обладнання його не влаштує з будь-яких причин.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
География поставок продукции Radaway охватывает страны Балтии, соседние государства Восточной Европы, такие как Чехия, Словакия, Румыния и Венгрия, успешно конкурирует производитель со знаменитыми западноевропейскими брендами на территории Германии и Италии , завоевывает рынок России, Белоруссии и Украины.

Душевые кабины Radaway Душевые поддоны Radaway Душевые двери Radaway 

Шторки для ванны Radaway Акриловые ванны Radaway  Сифоны Radaway

, Главное направление работы компании - выпуск душевых качественных и к элементов кабин ним В Перечень поставляемой на рынок продукции входят:

  • душевые ограждения и двери Radaway;
  • и душевые плиты поддоны ;
  • трапы линейные и душевые кабины .

Основной идеей продукции Radaway / Радавей является индивидуальный подход к запросам каждого клиента, направленный на оптимальное использование ограниченного пространства ванной комнаты. Вместе с тем, органичное сочетание современных технологических новшеств и привлекательных дизайнерских решений позволяет компании создавать продукцию , которая отличается не только исключительной практичностью, но и эстетично выглядит в любом интерьере.

Radaway  сантехническое оборудование

Каждая единица продукции Radaway - современное, инновационное сантехническое оборудование, результат внедрения в производство новейших материалов и технологий. Это позволяет компании предлагать потребителю продукт с отличным соотношением цены и качества . Как результат - стабильно высокие популярность и спрос на изделия Radaway и лидерство компании в нише продукции среднего ценового диапазона .

Особое внимание при изготовлении всего ассортимента продукции уделяется не только качеству , но и безопасности применения оборудования, материалов и комплектующих. Именно с этой целью на производственных мощностях компании развернута эффективная система всестороннего контроля , а каждая единица продукции, включая все детали из закаленного стекла проходит жесткую проверку и тестирование в испытательных боксах. Это позволило Radaway получить все обязательные в Европе сертификаты.

Компания не ограничивает сферу своих интересов производственной деятельностью. Продажа продукции осуществляется разветвленной структурой, включающей не только дочерние предприятия Radaway, но и сертифицированные дилерские компании. Такому подходу Благодаря оборудования фирмы покупатели получают профессиональное обслуживание  Радавей (Польша) буквально на всех этапах, от всесторонних консультаций в процессе выбора, до гарантийного и сервисного обслуживания и доставки запасных частей в процессе эксплуатации .

Кроме того, практически каждый потенциальный клиент может рассчитывать на исполнение заказа по индивидуальным требованиям, :: в случае если в торговых точках Стандартное представленное оборудование душевое не его устроит по каким-либо причинам.

Видеообзор душевой кабины Radaway